Nadal chcesz selfie z tygrysem?


Kilka miesięcy temu świat obiegła wiadomość o zamknięciu Tiger Temple. Kropla w morzu bo zwierzęta w Azji są nagminnie wykorzystywane w celu zapewnienia turystom atrakcji. Ludzka świadomość w tej kwestii jest nikła. Na portalu TripAdvisor oprócz hoteli, masowo polecane są przejażdżki na słoniu, pływanie z delfinami, zabawy z tygrysami. Ludzie nie zdają sobie sprawy jak bardzo cierpią zwierzęta 🙁 Zróbmy coś dobrego i podpiszmy petycję odnośnie złego traktowania zwierząt w Azji. POMÓŻMY BUDOWAĆ ŚWIADOMOŚĆ!


To, że zwierzęta cierpią nie jest niczym nowym. Cierpią na całym świecie. Dlaczego? Bo chcesz mieć selfie z tygrysem, bo chcesz pogłaskać delfina w jego “naturalnym” środowisku, bo chcesz pochwalić się przed znajomymi, że słoń jadł ci z ręki. Bo nie masz świadomości, że zwierzę to nie kukła. Przypomnij sobie minę tygrysa, którego głaskałeś za parę euro… Dodajesz zdjęcia na Facebook’u? Polecasz “atrakcje” na portalach podróżniczych? Dajesz gwiazdki na TripAdvisor ?

Zatrzymaj się na chwilę. Przeczytaj:

http://blogopodrozach.pl/tiger-temple-ciemne-strony-krainy-usmiechu/

http://blogopodrozach.pl/slonie-w-tajlandii-gdzie-jest-granica/

PODPISZ PETYCJĘ. POMÓŻ BUDOWAĆ ŚWIADOMOŚĆ!

http://www.worldanimalprotection.org/wildlife-not-entertainers?utm_source=Facebook&utm_medium=Social&utm_campaign=INT_WinE&utm_content=ricky_gervais_tiger_day_29_july_2016_1200

Wybrane dla Ciebie
indonezja

Plaże w Indonezji. Ranking.

Pura Besakih. Tajemnica ostatniego stopnia.