Współpraca

Razem możemy osiągnąć to, o czym oddzielnie moglibyśmy tylko marzyć!

BLOG O PODRÓŻACH. Tworzony z miłości do pisania, fotografowania i podróżowania. Miejsce, gdzie pasja staje się sposobem na życie, gdzie spełniają się plany i rodzą następne.

Kim jestem? Z wykształcenia dziennikarką i filologiem języka polskiego, z wyboru i zamiłowania podróżnikiem, fotografem z ambicjami na pisanie książek. W podróży, oprócz pięknych kadrów, interesują mnie ludzie, ich zwyczaje, relacje, nietuzinkowe portrety i historie. Kiedy wyjeżdżam staram się zobaczyć jak najwięcej, odwiedzić miejsca trudno dostępne, aby móc powiedzieć o czymś, o czym nie mówią inni. Cenię komfort, jakość, szczerość i ludzi, którzy sięgają w życiu po więcej. Bloguję bo lubię. Słucham, myślę, tworzę. O podróżach opowiadam fotografią.

Więcej moich prac możesz obejrzeć na http://edithephotography.com/

Dla kogo piszę? Blog o Podróżach to blog skierowany do czytelnika powyżej 30-tego roku życia, inteligentnego, wykształconego, pracującego i dobrze zarabiającego. Człowieka, któremu nie jest wszystko jedno gdzie jedzie, gdzie śpi, który wie czego chce. Moi czytelnicy lubią podróże ekskluzywne, ciekawe, klimatyczne miejsca, komfort zarówno wypoczywania jak i zwiedzania. Nie wyznają zasady – rzucam pracę i jadę w świat. Nie starają się udowodnić, że można tanio i wszystko. Podróżują z biurem podróży jak i samodzielnie, zawsze jednak bezpiecznie, wygodnie. To ludzie lubiący dobry sprzęt, zarówno fotograficzny, trekkingowy jak nawigacyjny. Ludzie mający pasje i zainteresowania. Wiedzą, że oprócz wyposażenia, odpowiednie ubranie to podstawa wielu, nieraz ekstremalnych wypraw. Pracują po to aby się rozwijać, móc spełniać swoje marzenia, zachowując przy tym szacunek do pieniądza, mądrze korzystają z ciekawych i sprawdzonych promocji linii lotniczych, biur podróży oraz sieci hotelowych. Dzięki temu mogą cieszyć się pasją podróżowania i bezpiecznie wracać do swoich domów. Praca, czas, rodzina, pieniądz, marzenia, świadomy i zdrowy styl życia to dla mnie i moich czytelników istotne wartości.

Chętnie przetestuję i opiszę:

 – sprzęt fotograficzny

 – odzież, obuwie, akcesoria sportowe i turystyczne

 – sprzęt elektroniczny, gadżety, których zastosowanie wiąże się z tym czym się zajmuję

 – produkty, usługi biur podróży

 – miejsca, jak hotele, pensjonaty, restauracje, w dowolnie wybranym miejscu na ziemi

Na blogu zamieszczam wpisy sponsorowane. Popieram ciekawe wydarzenia i akcje związane z tematyką bloga i moimi zainteresowaniami.

Lubię pisać, więc…

Jeśli poszukujesz kogoś, kto napisze ciekawy artykuł do czasopisma, na stronę internetową lub zajmie się redagowaniem (lub aktualizacją) turystycznego przewodnika, jestem do Twojej dyspozycji.

Jeśli natomiast podobają Ci się moje fotografie (więcej na http://edithephotography.com/), sam fotografujesz, prowadzisz portal, czasopismo o tematyce fotograficznej lub/i podróżniczej, działasz w obszarze wystaw i wernisaży, wyznajesz podobną filozofię życia do mojej – i masz pomysł na współpracę – napisz! Pasja łączy ludzi 🙂

Uwielbiam czytać. Jesteś pisarzem/podróżnikiem? Chcesz aby recenzja Twojej książki lub artykułu pojawiła się na BLOG (u) O PODRÓŻACH? Napisz. Chętnie przeczytam, opiszę najlepiej jak potrafię. A może kiedyś Ty napiszesz recenzję dla mnie?

Zatem, jeśli to czym się zajmujesz, ładnie komponuje się z tematyką tego bloga i potrzebami moich czytelników – formularz kontaktowy – jest dla Ciebie!

captcha